ЛісТОРГ будуйтеся з нами!
Вход Регистрация

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
067 583 29 18
м.Дніпро, пр.Мануйлівський,18 Б
дерев'яний ринок
Водостічна система Bryza з ПВХ

Водостічна система Bryza з ПВХ

2
10000,00 грн.
Умови оплати та доставки |   Графік роботи |   Контакти
Виробник
Cellfast
Опис

Забезпечте своєму будинку надійний захист від негоди з пластиковою водостічною системою Bryza!

 

Новаторська водостічна система, що посідає лідируючі позиції на ринку з 2004 року.

  • Висока якість: Bryza - це сучасні водостічні системи, виготовлені з високоміцного пластику, що забезпечує довгий термін служби та стабільну роботу навіть у найсуворіших умовах.
  • Проста установка: Завдяки інтуїтивній конструкції та зручному кріпленню, встановлення водостічної системи Bryza стає максимально простою та швидкою процедурою. Це дозволяє заощадити час та кошти на робочій силі.
  • Ефективний стокровлювання: Bryza забезпечує швидке та ефективне збирання та відведення зайвої води з вашого даху, запобігаючи можливим пошкодженням фундаменту та стін будівлі. Ви будете спокійними навіть під час сильних дощів!
  • Різноманітність кольорів: Вибирайте водостічні системи Bryza відповідно до дизайну вашого будинку. У нас представлений широкий вибір колірних рішень, щоб ваш дах став не тільки надійним, а й красивим.
  • Екологічність: Ми дбаємо про природу та використовуємо лише екологічно чисті матеріали у виробництві Bryza. Пластик має високий ступінь переробки, що допомагає скоротити негативний вплив на довкілля.
  • Професійна консультація: Наші досвідчені фахівці завжди готові допомогти вам
  • Обрати оптимальну водостісну систему для вашого будинку. Ми врахуємо всі особливості вашого об'єкту та запропонуємо індивідуальне рішення.

Не чекайте, забезпечте довговічний захист вашого будинку з водостічною системою Bryza! Замовте прямо зараз і нехай ваш дах залишиться сухим та надійним у будь-яку погоду!

 


 

 

цветовая палитра

 

 

Установка водостічної системи ПВХ BRYZA

 

Правильне складання гарантує надійність.

68115997 68115997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При виборі водостічної системи враховують т.зв. Ефективна площа даху за формулою: EPD = (A+B/2) x CA – горизонтальна відстань від кута до ковзана [м] B – висота даху (м) C – довжина даху (м) Мінімальна температура установки – 0 ° с

 

Загальні правила встановлення

Правильний монтаж водостічної системи ПВХ є гарантією її довговічності та надійності навіть у складних погодних умовах. Перевагою конструкції, на відміну традиційних рішень, є можливість компенсації теплових змін довжини окремих її елементів. Це досягається за рахунок відповідної конструкції жолоба та з'єднувачів труб. У ринвах це досягається за рахунок ковзного з'єднання з жолобними з'єднувачами, забезпеченими гнучкими прокладками, а в ринвах - за рахунок монтажного зазору в місцях з'єднання з з'єднувачами для труб. Крім того, елементи кріплення водостічної системи до покрівлі та стін будівлі, такі як власники жолобів та хомути для труб, крім стабілізації системи дозволяють також компенсувати зміни її довжини. У разі встановлення ринв на ринви з оцинкованого листа, вони повинні бути пофарбовані або покриті. Водостічні жолоби під карнизом слід встановлювати нижче лінії, що є продовженням площини даху, щоб вона не піддавалася навантаженню снігу, що сповзає.

 

Правильне розташування ринв під карнизом

 

 

Правильне розташування ринв під карнизом

 

Правильна установка повинна захистити ринву від ударів снігу, що зісковзує з даху. Верхній край полиці ринви не повинен виступати над продовженням площини даху, як показано на кресленні.

 

Різання жолобів та водостічних труб

 

Резка желобов и водостяжных труб

 

Відріжте жолоб до потрібної довжини під прямим кутом за допомогою пилки з дрібними зубами.

 

Ручка у зборі

 

Ручка в сборе

 

Тримачі з ПВХ з прямою або крученою кріпильною планкою, а також сталеві прямі або кручені кріпляться безпосередньо до решетування або кроквою даху. Відстань між ручками має бути 40-50 см. Для правильного відведення води жолоб повинен мати ухил у бік зливної лійки, що становить мін. 2мм на 1м.

 

Складання гачків і затискачів

 

Сборка крючков и зажимов

 

Першим етапом складання системи є визначення положення зливної лійки, яка є найнижчим рівнем водостічної частини системи.

 

Визначення розгортання ринви

 

 

 Опредление развертывания желоба

 

У кронштейнах із ПВХ та металу почніть складання, вставивши фланець жолоба у передню частину ручки, а потім втисніть внутрішню частину жолоба під задню частину.

 

Встановлення ринви в кронштейнах

 

Установка желоба в кронштейнах

 

У кронштейнах із ПВХ та металу почніть складання, вставивши фланець жолоба у передню частину ручки, а потім втисніть внутрішню частину жолоба під задню частину.

 

Зборка зливної лійки

 

Сбоорка сливной воронки

 

Кутник, зливна лійка та з'єднувач жолоба з'єднуються з жолобом шляхом надягання на передню кромку жолоба та наступного защіпки на задній кромці жолоба. Кінці ринви мають бути приблизно на 5 мм попереду упорів.

 

Встановлення дна жолоба

 

Установка дна желоба

 

Монтаж дна жолоба починається зі вставки його в передню відбірку жолоба, а потім замикання на задню відбірку жолоба. Зверніть увагу на правильне розташування прокладок.

 

Збірка

 

Сборка

 

Хомути кріпляться до стіни за допомогою гачка для хомутів. При необхідності додатково використовуємо фасадний комір, що стабілізує. Хомути на ринві слід встановлювати не рідше, ніж через кожні 2-2,5 м.

 

Встановлення з'єднувача ринви

 

Установка соединителя желоба

 

Кутник, зливна лійка та з'єднувач жолоба з'єднуються з жолобом шляхом надягання на передню кромку жолоба та наступного защіпки на задній кромці жолоба. Кінці ринви мають бути приблизно на 5 мм попереду упорів. При підключенні звертайте увагу на правильність положення прокладок у лійках, з'єднувачах та куточках, а також на обмежувачі на внутрішній поверхні цих елементів. Ми рекомендуємо встановити додаткові тримачі жолоба на з'єднаннях жолоб-жолоб, жолоб-зливна лійка та жолоб-кут.

 

 

Зливна труба у зборі

 

Сливная труба в сборе

 

Ми з'єднуємо водостічні труби за допомогою лійок, колін та вставних муфт. При виступі карниза за стіну більш ніж на 10 см подовжуємо відступ відрізком ринви. Збираємо послідовно: коліно, труба, коліно та водостічна труба. Залишаємо зазор 10 мм для теплового розширення труби.

 

Складання з'єднувачів водостічної труби

 

Сборка соединителей водосточной трубы

 

Водостічні труби з'єднуються за допомогою вставних з'єднувачів. У розтрубі муфти залишаємо проміжок 10 мм для теплового розширення труб.

 

Відновлення дощової води

 

Восстановление дождевой воды

 

Ми пропонуємо встановлювати рекуператор у місцях, не схильних до впливу значної кількості забруднень (наприклад, листя дерев). При необхідності очищення рекуператора рекомендується кілька разів промити водою під тиском.

 

Складання очищувача

 

Сборка очистителя

 

Встановіть очищувач на нижню частину ринви, якщо водостічна система повинна бути підключена до каналізації. Пилосос має всередині сітчастий фільтр, в якому збирається бруд із жолоба. Все закривається щільною кришкою. Перехід між очисником діаметром 110 мм та трубою діаметром 90 мм можна з'єднати за допомогою перехідників.

 

Складання відстійника

 

сборка отстойника

 

Встановіть відстійник у землю. Щоб стабілізувати дно котловану під відстійник, забетонуйте, потім підключіть каналізаційну трубу. Після визначення остаточного рівня ґрунту заливаємо відстійник ще одним шаром бетону. Потім приєднуємо зливальну трубу.

 

 

Подібні товари