ЛісТОРГ будуйтеся з нами!
Вход Регистрация

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
067 583 29 18
м.Дніпро, пр.Мануйлівський,18 Б
дерев'яний ринок
Виробник:
Лесторг

Вироби із сухого дерева

Гойдали у дворі, гойдали дітлахам!

У розділі представлені готові дитячі майданчики та ігрові комплекси: будиночки, гойдалки, пісочниці, гірки - для дворів, приватних будинків, дитячих садків. Але будь-який дитячий майданчик – це один із варіантів набору конструкційних ігрових елементів.

Ви можете вибрати готовий варіант дитячого майданчика, або створити свій власний варіант використовуючи конструкційні ігрові елементи, комбінуючи їх набір і способи їх зіставлення один з одним.

Понад 10 тисяч варіантів дитячих майданчиків.

Основними окремими конструкційними ігровими елементами дитячого майданчика є:

  1. Гірки (різні варіанти)
  2. Гойдалки (різні варіанти та види)
  3. Пісочниці (різні розміри та варіанти)
  4. Рукоходи
  5. Ігровий елемент "Куб"
  6. Сходи (4 варіанти)
  7. Ігровий елемент "скеля" (2 види, різні варіанти)
  8. Башти (різні варіанти: з дахами, без дахів, високі, низькі, розширені, комбіновані)
  9. Сполучні ігрові елементи (багато варіантів: трапи, мостики, тунелі)

Варіантів виходить дуже багато. Загальна кількість варіантів дитячих майданчиків – понад 10 тисяч. Завдяки модульності та можливості самому вибрати набір ігрових елементів, можна створити дитячий ігровий майданчик, що відповідає необхідним вимогам.

Як отримати візуалізацію власного варіанта дитячого майданчика?

Ваш варіант дитячого майданчика може бути попередньо представлений у вигляді зображення-моделі. Отримавши зображення, Ви зможете краще зрозуміти який буде дитячий майданчик. Етап попередньої візуалізації дозволяє отримати саме той варіант, який Вам потрібний.

Матеріали для виготовлення дитячих майданчиків.

Основний матеріал виготовлення дитячих майданчиків представлених у розділі - дерево хвойних порід. Деревина, що використовується у виробництві, має вологість 20 - 25%, що гарантує надійність і міцність будівель. Для захисту від погодних умов та атмосферних впливів усі дерев'яні елементи оброблені просоченням для дерева, що суттєво продовжує термін їхньої служби. Просочення має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Продукцію сертифіковано європейськими сертифікатами CE.

Як купити дитячий майданчик?

Вся продукція представлена в групі "Дитячі майданчики та гойдалки" виготовляється на замовлення. Строки виготовлення продукції в межах від 5 до 30 днів. Для початку виконання замовлення необхідна передоплата у розмірі 70% на рахунок, картку або готівкою.

На вибір можна виготовити продукцію у двох варіантах кольору: Відарон та Ремерс.

Палітра ВідаронПалітра Ремерс
Цветовая палитра для детской площадки Цветовая палитра для детской площадки